Co děláme

Branding a firemní identita

Firemní identita (corporate identity) je více než pouhé logo. Výstižná a působivá identita implementovaná konzistentně do všech komunikačních kanálů firmy, jako například firemní dokumenty, hlavičkové papíry, vizitky, reklama a internetová prezentace, napomáhá Vaší společnosti předávat tu správnou informaci zákazníkům, společníkům a všem subjektům, kteří vstupují do kontaktu s Vaší firmou, napomáhá získat důvěru – tak potřebnou a nezbytnou v budování obchodních vztahů.

Profesionální firemní identitou se odlišíte od konkurence a vryjete se do paměti svým zákazníkům.

Naše práce najdete zde…

 

Grafický design, tiskoviny, DTP

Komunikují Vaše tištěné materiály správně? Moderní, originální a efektivní grafika pomáhá zlepšit image společností a budovat vztah s okolím, ať už se jedná o zákazníky, nebo spolupracující subjekty.
Zpracujeme profesionální tiskoviny, jako brožury, letáky, vizitky, katalogy, plakáty, výroční zprávy atd.

Naše práce najdete zde…

 

Webdesign, online marketing

Ať už máte existující internetové stránky, které potřebují trochu oprášit, nebo zkrátka potřebujete novou internetovou prezentaci, eshop, nebo aplikaci, nabízíme kreativní řešení pro cokoliv na webu, jako tvorbu eshopů s platebními systémy, intranetů, SEO – search engine optimization a nebo třeba jednoduché internetové stránky.
Kdo v dnešní době není na internetu k nalezení, jako by neexistoval.

Naše práce najdete zde…

 

Reklama a reklamní předměty

Dodáváme široký sortiment reklamních předmětů a dárkové zboží a realizujeme potisk na tužky, propisky, pera, zapalovače, hrnky, nerez termosky a termohrnky, přívěsky, nože, batohy, tašky, deštníky a další.
Samozřejmě zpracujeme také reklamní tiskoviny, plakáty, samolepky, kalendáře, diáře, novoročenky atd.

Naše práce najdete zde…

 

Pro bono – darujeme design

Víme, jak důležitý je kvalitní a profesionální grafický design při budování vztahu a důvěry se spolupracujícími subjekty a v kontaktu s okolím. Víme také, že ne všichni si mohou dovolit kvalitní grafické služby.

Dobrý a kvalitní design by měl být dostupný všem, proto se také, mimo komerční práci, snažíme pomáhat finančně handicapovaným neziskovým skupinám, sdružením a charitám, které ve své činnosti nemyslí pouze na svůj prospěch a o kterých jsme přesvědčeni, že jim bude kvalitní grafický design přínosem v jejich činnosti, ale nemohou si jej dovolit.

Aby toto vše bylo možné uskutečnit, při našich pro bono aktivitách a spolupráci s nimi spojené, bychom rádi poprosili o dodržení těchto dvou zásad:
1. Dostatečně volné ruce při tvorbě
2. Žádné striktní termíny

Rádi podpoříme dobrou myšlenku, která má pozitivní vliv na svět, ve kterém žijeme. V současné době spolupracujeme zejména s Nadací AGROFERT.

Kontaktovat nás můžete zde…

Napište nám   Napište nám
Potřebujete s něčím poradit?

Ať máte jakýkoliv dotaz, nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme....

* povinná pole
Odeslat zprávu